INHALACE A OXYGENOTERAPIE Orea Spa Hotel Bohemia

Rezervace ubytování v Mariánské Lázně

INHALACE A OXYGENOTERAPIE

Inhalace

K inhalacím se využívají minerální vody, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání. K minerálním vodám se mohou dodávat léky pro těžké případy dušnosti, přírodní soli pro katary horních dýchacích cest, nebo odvary z bylin.

 

Oxygenoterapie

Vdechování vzduchu obohaceného na 40 – 60% kyslíku, přiměřeně vlhkého. Inhalace směsi se aplikuje pomocí originálních masek nebo nosním katétrem. Dlouhodobé podávání kyslíku eliminuje důsledky chronické hypoxie organismu, zvyšuje toleranci fyzické zátěže, zlepšuje tělesnou kondici a duševní výkonnost, ulehčuje toleranci stresů a eliminuje jejich následky, zlepšuje prokrvení myokardu, prevenci před koronárními i mozkovými příhodami, podporuje látkovou výměnu v mozku, stabilizuje krevní oběh a některé další plicní a kardiální funkce, zlepšuje obranyschopnost organismu. Působí jako celková regenerační kúra, prevence infarktu myokardu a angíny pectoris, zvýšuje obranyschopnost.
V případě dotazů neváhejte prosím kontaktovat naše pracovníky spa a wellness centra. Tel.: +420 354 610 450 nebo Email: balneo@bohemia.oreahotels.cz.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking