Pokoje-Suite

Orea Spa Hotel Bohemia

Suite

Pokoje kategorie „Suite“ mají velikost 35–40 m2, ložnici, obývací pokoj a balkon s výhledem na centrum Mariánských Lázní. K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor a lednička. V koupelně je vana, toaleta, fén a luxusní kosmetika. Na pokoji budete mít k dispozici přístroj na přípravu espressa a čajový a kávový set zdarma. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte volný vstup do sauny, a to od 9.00 do 21.00 hod.

Classic dvoulůžkový pokoj

Pokoje „Classic“ mají velikost od 15 do 25 m2. K standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy, telefon, trezor, lednička a kávový a čajový set. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoje o velikosti 20–25 m2 Vám poskytnou nádherný výhled na historické centrum Mariánských Lázní.  K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor, lednička a kávový a čajový set. Při příjezdu obdržíte minerální vodu zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Využít můžete také volného vstupu do sauny, která je Vám k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hodin.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking