Pokoje-Suite

Orea Spa Hotel Bohemia

Suite

Pokoje kategorie „Suite“ mají velikost 35–40 m2, ložnici, obývací pokoj a balkon s výhledem na centrum Mariánských Lázní. K standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy, telefon, trezor a minibar. V koupelně je vana, toaleta a fén. Na pokoji budete mít k dispozici přístroj na přípravu espresa a čajový a kávový set zdarma. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte volný vstup do sauny, a to od 9.00 do 21.00 hod. Župany jsou k dispozici na vyžádání.

Classic dvoulůžkový pokoj

Pokoje „Classic“ mají velikost od 15 do 25 m2. K standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy, telefon, trezor a minibar. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Župany jsou k dispozici na vyžádání.

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoje o velikosti 20–25 m2 Vám poskytnou nádherný výhled na historické centrum Mariánských Lázní. Na pokoji je k dispozici čajový a kávový set a minerální voda zdarma. K standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy, telefon, trezor a minibar. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Využít můžete také volného vstupu do sauny, která je Vám k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Župany jsou k dispozici na vyžádání.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking