Lázně-Minerální prameny ML

Orea Spa Hotel Bohemia

Minerální prameny ML

Mariánské Lázně jsou díky různorodosti zdejších minerálních pramenů ideální pro léčbu mnoha onemocnění. V samotném městě vyvěrá kolem 40 minerálních pramenů, které léčí:

 

 

Nemoci dýchacího ústrojí
Nemoci pohybového ústrojí
Metabolická onemocnění
Onemocnění ledvin a močových cest
Gynekologická onemocnění
Léčba neplodnosti
Onkologická onemocnění

 


PROČ LÁZNĚ    Ι    O MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH


 

Pramen Edward VII. a Augustin

Oba naše prameny se nacházejí v blízkosti Ferdinandovy kolonády a jsou čerpány z hloubek okolo 70 m. Chemickým složením se jedná o hydrogenuhličitano-sírano-sodné, velmi silně mineralizované přírodní studené kyselky. Mají vysoký obsah vápníku, hořčíku a železa. Doporučený pitný režim je 0,5 – 0,7 l minerální vody denně, nejlépe rozdělené do 3 dávek, asi 30 – 45 minut před jídlem.

Prameny jsou pro vysoký obsah volného CO2 vhodné také pro zevní balneaci v podobě uhličitých koupelí, které zlepšují prokrvení, mají sedativní účinek a přispívají k úpravě krevního tlaku.

 

 

O Mariánských Lázních

Město Mariánské Lázně se nachází v severní části západočeského kraje a mají téměř 13 tisíc obyvatel. Jde o jedno z nejmladších lázeňských měst s přibližně 40 minerálními prameny hojně protkaného parky, v rozlehlých lesích se nachází mnoho udržovaných pěších tras, které vás zavedou jak k nádherným výhledům na město, tak i do divokých míst Slavkovského lesa.

Každoročně navštíví Mariánské Lázně tisíce návštěvníků právě díky dechberoucí přírodě, minerálním pramenům a možnosti propojit odpočinek s vycházkami, sportem a kulturními programy, které se v posledních letech ve městě pořádají. V Orea Spa Hotelu Bohemia**** se nacházejí minerální prameny Edward VII. a Augustinův, které mají pozitivní zdravotní účinky na trávicí a močové ústrojí.

 

 


MINERÁLNÍ PRAMENY    Ι    PROČ LÁZNĚ 


 

 

Tradice lázeňství v Mariánských Lázních

Proč lázně

Stále více lékařů varuje před nadměrným užíváním léků a doporučují spíše návrat k osvědčeným přírodním zdrojům, díky kterým můžete dopřát svému tělu šetrnější péči.

Lázeňská péče má prokazatelné účinky při léčbě mnoha onemocnění a její efekt přetrvává ještě několik měsíců po jejím ukončení, což je hlavním důvodem, proč se lidé do lázní pravidelně vracejí. Krásné okolí lázní přímo vybízí k procházkám a turistickým výšlapům, v hotelu je pak hostům k dispozici bazén, whirlpool či sauna.

 

 

Proč lázně v Orea Spa Hotelu Bohemia?

 

Moderní lázeňské zařízení na špičkové úrovni
Individuální přístup s ohledem na aktuální zdravotní stav
Léčba bez chemie s využitím přírodních zdrojů a postupů
Dlouhodobé pozitivní účinky na zdraví
Překrásné okolí nabízející kulturní, sportovní a společenské vyžití

 

 

 


O MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH    Ι    MINERÁLNÍ PRAMENY


 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking